TEKNOKOL jest producentem ramion nośnych i obudów sterowniczych, na które obecnie występuje duży popyt w przemyśle.

Teknokol projektuje swoje ramiona nośne i panele sterowania bazując na wiedzy i doświadczeniu w zakresie struktury modułowej. Odróżnia się od konkurencji funkcjonalnością, wyglądem zewnętrznym, trwałością i zdolnością implementacji rozwiązań do wszystkich innych sektorów. Produkty TEKNOKOL są chronione znakami towarowymi, rejestracją wzoru użytkowego, certyfikatem CE, a także posiadają patent dla niektórych specjalnych urządzeń, które są produkowane przez Teknokol.

Produkty Teknokol zostały przetestowane przez międzynarodowe laboratorium - Yapısal Analiz ve Test Laboratuarı. W wyniku tych testów otrzymały pozytywną ocenę. Konstruktorzy Teknokol pracują nad nowymi produktami i nieustannie wprowadzają nowe rozwiązania.

System Ramion Nośnych

Systemy ramion nośnych do obudów HMI to ekonomiczne i indywidualne rozwiązania, oraz szybie terminy dostaw. Ramiona Teknokol są przeznaczone do obciążeń do 120 kg. W ofercie występują trzy różne serie: dla małych obciążeń (TK045), średnich (TK060) i dużych (TK120). Systemy te są kompatybilne, przyjazne dla operatora i niezawodne. Umożliwiają montaż szerokiej gamy Paneli Operatorskich.

System Paneli Operatorskich

Obudowy interfejsu przeznaczone do systemów ramion nośnych, Kioski i uchwyty VESA.

Wszystkie obudowy są łatwo konfigurowalne i mogą być stosowne do komputerów: Siemens, Omron, B&R, Beckhoff, Advantech i wiele innych. Panele sterownicze i komputery przemysłowe są powszechnie stosowane w maszynach i liniach produkcyjnych. Systemy są stworzone z myślą o zapewnieniu większego bezpieczeństwa obsługi. To ekonomiczne rozwiązanie i modułowa konstrukcja. TEKNOKOL oferuje dwie serie obudów, linię ECO (ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150) oraz TKP2000. Głębokość wewnętrzną obudowy można wybrać dla siebie w aplikacji. Istnieje także możliwość wykonania obudowy, która przekracza maksymalną głębokość.

Niestandardowe modele (na życzenie), które nazywamy rozwiązaniem +90. Standardowe wyposażenie obejmuje stopień ochrony IP65, kolor anodowanego aluminium, narożnik RAL 7035, łączniki narożników w kolorze RAL 7016. Teknokol na indywidualne zamówienie może dostarczyć złącza w niestandardowych kolorach, może także wykonać obróbkę płyt frontowych pod ekrany LCD, przyciski, przełączniki itp.

System Kiosk

Dynamiczny i doświadczony zespół R & D stale wprowadza innowacje, aby zapewnić rozwiązania, których potrzebują klienci., Aktualnie oferujemy cztery różne Systemy kiosków / stojaków. Podobnie jak wszystkie produkty TEKNOKOL, nasze systemy stojaków są to ekonomiczne i niezwodne konstrukcje wykonane z modułów, z różnymi rodzajami ścianek i typami kabin.

Kolumny

Kolumny sprzęgłowe to rozwiązanie, które stosowne jest w przemyśle wszędzie tam, gdzie systemy ramion nośnych i paneli operatorskich nie można bezpośrednio zamontować do maszyny lub linii produkcyjnej.

Wymiary kolumn to:

* 150 × 150 (dł. x szer.) i 2,0, 2,5 lub 3,0 m wysokości

* 200 × 200 mm i 2,0, 2,5 lub 3,0 m wysokości


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij