Świat Internetu nie ma granic, widowiska są wirtualne, a wydarzenia europejskie i amerykańskie mogą być teraz dostępne dla wszystkich, świat biznesu łączy się w sieć, tradycyjne zasady zostały złamane.

Grupa SECO/WARWICK będzie łamać zasady poprzez prezentowane technologie, które również są nietypowe, ponieważ rozwiązują codzienne problemy obróbki cieplnej.

Piec Super IQ® i 4D Quench® – te dwa lodołamacze zostaną zaprezentowane w tym roku w dniach od 30 września do 2 października (pokaz FNA) i od 20 do 22 października (HK).

Oba piece to symbol zmian, innego spojrzenia i nowej ery dla przemysłu, gdyż eliminują codzienne problemy z obróbką cieplną, stając się nowoczesną i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych metod. Na tych pokazach chcielibyśmy przedstawić odpowiedzi na dzisiejsze potrzeby, ponieważ świat chciałby korzystać z technologii inteligentnej – 3×3: ekologicznej, ekonomicznej i wydajnej. Wszystkie te aspekty zawierają się w technologiach SECO/WARWICK” – mówi Katarzyna Sawka, VP Marketing w Grupie SECO/WARWICK.

Firma chce przedstawić dwa z jej najlepszych produktów.

Super IQ

Rozpoczynamy od przełomu w nawęglaniu gazowym, który został już wdrożony komercyjnie i działa u amerykańskiego klienta – REX Heat Treat.

Super IQ daje WIĘCEJ i kosztuje MNIEJ. Działa czysto, sprawnie i bezpiecznie, BEZ płomieni i BEZ endogazu. Może osiągać temperatury powyżej 1093°C, dzięki czemu uzyskuje się więcej, ale jest zaskakująco przystępny cenowo, a także kosztuje mniej w eksploatacji i utrzymaniu. Ponadto wykorzystuje standardowe oleje hartownicze, a nawet integruje się z istniejącą ładowarką IQ. Super IQ to nowy sposób nawęglania!

4D Quench

Drugim kluczowym produktem, który chcemy dalej omówić, jest system próżniowy przeznaczony do jednoczęściowego hartowania azotem z kontrolą odkształceń.

Został opracowany jako nowoczesna alternatywa dla hartowania w prasie. Jest to piec do hartowania jednoczęściowego, który przewiduje i kontroluje odkształcenia tak dobrze, że może produkować 1 milion idealnie jednorodnych części rocznie i eliminować kosztowne korekty po obróbce cieplnej, takie jak prostowanie lub frezowanie.

Don Marteeny poprowadzi specjalną prezentację na temat technologii 4D Quench dostępnej na naszym wirtualnym stoisku.

Skup uwagę na kliencie, rozwiąż jego problemy

SECO/WARWICK oferuje szereg innych rozwiązań oraz nieograniczoną ilość dostosowań, usług serwisowych, narzędzi mobilnych i wiedzy o procesach, aby pomóc klientom w projektowaniu najbardziej efektywnych procedur procesowych i przepływów produkcyjnych.

Następnie firma zaprezentuje również swoją standardową ofertę podstawowych rozwiązań do obróbki cieplnej, w tym: Vector® – flagowy jednokomorowy piec próżniowy HPGQ; CaseMaster Evolution® – wielokomorowy piec próżniowy z możliwością hartowania w oleju lub gazie, zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności; Pit-LPC – nowoczesną alternatywę dla pieców atmosferowych, czyli nawęglanie niskociśnieniowe (LPC) XXI wieku do dużych głębokości korpusów; ZeroFlow® – piec do azotowania gazowego, który wykorzystuje tylko amoniak jako gaz procesowy; oczyszczanie próżniowe w celu obniżenia kosztów operacyjnych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij