Dzień Plazmy to wydarzenie poświęcone technologii cięcia plazmowego, zorganizowane w formie bezpłatnego webinaru online – 08.10.2020 r.

Spotkanie dedykowane jest aktualnym pracownikom branży metalowej, miłośnikom technologii plazmowej oraz każdemu, kto chciałby poszerzyć swą wiedzę na temat metod cięcia, typów urządzeń oraz oprogramowania do obsługi maszyn plazmowych.

Firma STIGO zadbała o to, by Dzień Plazmy był pełen merytorycznej wiedzy, co gwarantują wykłady i pokazy Specjalistów Technicznych na co dzień zajmujących się obsługą oraz przeglądami przecinarek plazmowych ręcznych i wypalarek plazmowych CNC. Dla uczestników przygotowano przydatne porady oraz konkurs z nagrodami. Szczegóły wydarzenia śledzić można na www.stigo.com.pl/dzien-plazmy

Zachęcamy do zapisu na webinar - aby wziąć udział w Dniu Plazmy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dla pierwszych 50 zarejestrowanych uczestników przygotowano upominek, który umili czas spędzony na oglądaniu prezentacji.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij