Strategie zapobiegania epidemii stosowane w różnych krajach stały się dominującym problemem międzynarodowym roku 2020.

Tajwan zyskał międzynarodowe uznanie dzięki działaniom podjętym w celu kontrolowania pandemii. TAITRA, rządowa organizacja non profit wspierająca tajwański przemysł, ma zaszczyt zaprosić do odwiedzenia platformy internetowej „Taiwan Anti-COVID-19 Pavilion”. Jest to portal gromadzący informacje dotyczące działalności Tajwanu związanej z walką z pandemią, która łączy pracę ponad 20 instytucji medycznych i 2000 firm działających w obszarze urządzeń i wyrobów medycznych: http://www.anti-covid-19.tw

Bazując na tragicznych doświadczeniach związanych z epidemią SARS kilka lat temu, Tajwan zainicjował wiele działań prewencyjnych we wczesnych stadiach epidemii (m. in. wczesne kontrole graniczne, zwiększenie produkcji maseczek ochronnych itp.). W połączeniu z bardzo wysokim poziomem opieki zdrowotnej na Tajwanie oraz poziomem świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania epidemii, wyniki Tajwanu podczas pandemii zyskały uznanie na całym świecie. Wiele państw nadal walczy z pandemią, dlatego „Taiwan Anti-COVID-19 Pavilion” integruje krajowe zasoby służące zapobieganiu epidemiom i dzieli się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami ze światem.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij