Firma Martex Cnc to polski producent, produkujący szybkie, wydajne i bezawaryjne oraz proste w obsłudze wypalarki plazmowe, plazmowo- gazowe i stoły wentylowane.

Dowolnie skonfigurowane o różnych polach roboczych (pod typowe arkusze blachy jak i niestandardowe rozmiary).   Z możliwością rozbudowy do 12m. Jako autoryzowany przedstawiciel Hypertherm proponuje źródła najwyższej klasy dobrane indywidualnie do potrzeb klienta. Różnorodne wyposażenia maszyn to: stół wodny z wymiennym rusztem, stół odciągowy,kule tranportowe, układ centralnego smarowania, uchwyt kolizyjny , znacznik laserowy, kontroler zdalnego sterowania, wyjazd poza obszar roboczy.Intuicyjny program sterujący z możliwością odczytu G-Kodów, PLT, DXF. Biblioteka figur podstawowych, a także tworzenie prostych figur w programie My MiniCAM. Pulpit sterujący z monitorem, a także port USB umożliwiający otwieranie projektów i przenoszenie plików za pomocą pamięci pen-drive.

Zakres pracy w osi to Z= 150 (wersja podstawowa z możliwością podniesienia ). Prędkości przejazdów wynosi 25 -50 m/ min ( w zależności od wybranych napędów).


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij