Firma Martex CNC to polski producent, produkujący szybkie, wydajne i bezawaryjne oraz proste w obsłudze wypalarki plazmowe, plazmowo-gazowe i stoły wentylowane.

Maszyny są dowolnie skonfigurowane i posiadają różne pola robocze (pod typowe arkusze blachy jak i niestandardowe rozmiary) z możliwością rozbudowy do 12 m. Jako autoryzowany przedstawiciel Hypertherm firma proponuje źródła najwyższej klasy dobrane indywidualnie do potrzeb klienta. Różnorodne wyposażenia w maszynach to: stół wodny z wymiennym rusztem, stół odciągowy, kule transportowe, układ centralnego smarowania, uchwyt kolizyjny, znacznik laserowy, kontroler zdalnego sterowania, wyjazd poza obszar roboczy, intuicyjny program sterujący z możliwością odczytu G-Kodów, PLT, DXF, biblioteka figur podstawowych, a także tworzenie prostych figur w programie My MiniCAM, pulpit sterujący z monitorem, a także port USB umożliwiający otwieranie projektów i przenoszenie plików za pomocą pamięci pen-drive.

Zakres pracy w osi Z= 150 (wersja podstawowa z możliwością podniesienia)

Prędkości przejazdów wynoszą 25-50 m/min (w zależności od wybranych napędów)


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij