Serdecznie zapraszamy do udziału w DZIEWIĄTEJ edycji User Day! Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 czerwca, a Ty zdecydujesz gdzie weźmiesz w niej udział!

Sytuacja spowodowana COVID-19 nie może przerwać wyjątkowej tradycji spotkań branży metalowej, dlatego w tym roku STIGO zaprasza na User Day w formie konferencji i spotkania online!

To innowacyjne rozwiązanie - pierwsza konferencja branży metalowej w Internecie. Cały zespół STIGO pracuje już, aby ta wersja User Day była jeszcze bardziej merytoryczna, ciekawa i atrakcyjna!

„Nowa formuła spotkania, niesie ze sobą ograniczenia ale i szereg nowych możliwości. Gwarantujemy, że w tym roku wydarzenie będzie miało równie wysoki poziom i pozytywnie zaskoczymy uczestników UD 2020.” – zapewnia Anna Tabaszewska, Kierownik działu marketingu.

Aby czas spędzony na konferencji online był wartościowy, firma STIGO przygotowała ankietę z propozycją tematów prezentacji. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału – to według otrzymanych sugestii zostanie ułożony ostateczny program spotkania! Ankietę znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.stigo.com.pl/user-day-2020/

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane przez STIGO, aby przedstawić aktualne trendy dotyczące oprogramowania i maszyn, wykorzystywane przez wiodące na rynku firmy.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij