Powstaje nowa platforma on-line grupy Prima Industrie, stworzona do komunikacji z Klientami w postaci prezentacji, kursów i webinarów.

Nawet w obecnej sytuacji panującej na świecie Prima Industrie S.p.A jak zawsze stara się być aktywna i bliska swoich Klientów, oczywiście zachowując wszelkie niezbędne środki ostrożności dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Nasza firma, lider w zaawansowanych technicznie urządzeniach do obróbki blachy, laserowych oraz komponentów elektrycznych i aplikacji przemysłowych postanowiła stworzyć nowy kanał komunikacji wirtualnej Prima@Home, narzędzie, które pozwoli na komunikację, pomimo geograficznych granic i obowiązujących nas barier.

W rezultacie prac rozpoczętych już kilka lat temu oraz międzynarodowego wzrostu grupy, platforma Prima@Home to multimedialna platforma streamingowa zaprojektowana by móc w dalszym ciągu oferować pełną gamę usług: od pokazów i demo on-line, webinair-ów, prezentacji po szkolenia i relacje z event-ów. Wszystko to na życzenie i z dowolnego miejsca.

Nowe narzędzie, które integruje tradycyjne kanały komunikacji grupy Prima Industrie jest w stanie podtrzymać kontakt z naszymi Centrami Technologicznymi we Włoszech, Finlandii, Chinach i USA, przez co w dalszym ciągu możliwe jest prezentowanie możliwości naszym Klientom na całym świecie, a także zagwarantowanie niezbędnej pomocy i asysty, pomimo obecnych ograniczeń.

“Jesteśmy gotowi na nowy start patrząc w przyszłość z optymizmem i energią. Dążymy do tego by móc reagować szybko i innowacyjnie, adaptując najnowocześniejsze rozwiązania by być zawszę “Blisko Ciebie” komentuje Ezio Basso, CEO Prima Industrie, i dodaje “Prima@Home to nasz wkład w nowy, pewny restart. Przełamujemy bariery odległości do naszych Centrów Technologicznych, by móc witać naszych Klientów gdziekolwiek by nie byli”

Po za wirtualnymi demonstracjami naszych produktów dla Klientów rozlokowanych na całym świecie, już dokonanymi bądź tymi zaplanowanymi, platforma będzie również wspierać streaming na żywo dwóch pierwszych zaplanowanych event-ów, co pozwoli na uczestnictwo zainteresowanych osób z całego świata, a ponadto wydarzenia te odbędą się w dwóch sesjach w ciągu dnia tak by umożliwić uczestnictwo Klientom z różnych stref czasowych.

Pierwszy event – Virtual Open House odbędzie się 14 maja i będzie dedykowany systemom produkcyjnym. Podczas wydarzenia zostanie przedstawione działanie maszyn i całych linii produkcyjnych rozlokowanych w hali show-room, z której będzie nadawany streaming on-line. Zaprezentowane zostaną nie tylko maszyny, ale także rozwiązania software.

Z kolei 28 maja zaplanowano następne wydarzenie Virtual Open House, tym razem dedykowane wolnostojącym urządzeniom Prima Power oraz Prima Additive. Zostanie zaprezentowana cała gama produktów: od urządzeń do laserowego cięcia i obróbki blachy po urządzenia do wytwarzania przyrostowego w postaci druku 3D z metalu. Globalny event to również okazja dla managementu grupy Prima Industrie do wyjaśnienia innowacji i technologii jakie stosujemy na co dzień.

Mając zawsze na względzie dobro i prosperowanie swoich Klientów, Prima Industrie zamierza kontynuować swoje działania sprzedażowe, w szczególności korzystając z wirtualnych platform konferencyjnych, a także działania serwisowe. Dzięki rozbudowanej sieci serwisu Prima Industrie w ponad 80 krajach grupa jest w stanie szybko reagować na zgłaszane potrzeby, wysyłając w razie potrzeby swoich serwisantów, oczywiście z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Ponadto firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy serwisowej on-line w postaci zdalnych połączeń przez internet, telefon, a także sprawdzone rozwiązania Przemysłu 4.0 maksymalizujące efektywność maszyn, dzięki Big Data, IoT oraz rozszerzonej rzeczywistości.

Link do platformy: www.primaathome.com

Link video: https://youtu.be/Gof0VlK_kTg

Więcej informacji:

www.primaindustrie.com

www.primapower.com

www.primaadditive.com

info@primapower.com

PRIMA INDUSTRIE to leader w zakresie opracowywania, produkcji i sprzedaży systemów laserowych do zastosowań przemysłowych, maszyn do obróbki blachy, a także elektroniki przemysłowej i technologii laserowych. Spółka Prima Industrie S.p.A. jest notowana na włoskiej giełdzie od 1999 r. (Segment MTA-STAR).

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu Grupa posiada doświadczenie w postaci 13 000 maszyn zainstalowanych w ponad 80 krajach na całym świecie i jest jednym z głównych światowych producentów na własnym rynku referencyjnym. Grupa ma ponad 1750 pracowników i zakłady produkcyjne we Włoszech, Finlandii, USA i Chinach. Godna uwagi jest również bezpośrednia obecność handlowa i posprzedażna w BRIC, NAFTA, Unii Europejskiej i innych wschodzących krajach azjatyckich.

Grupa Prima Industrie składa się z 3 członów:

Maszyny do obróbki laserowej i blach (Prima Power): w tym projektowanie, produkcja i sprzedaż:

- Maszyny laserowe do cięcia, spawania i wiercenia elementów 3D i 2D.

- Maszyny do obróbki blach za pomocą narzędzi mechanicznych (wykrawarki, połączone systemy wykrawania / cięcia, połączone systemy wykrawania / cięcia laserowego, giętarki do paneli i systemy automatyki).

Elektronika przemysłowa i technologie laserowe (Prima Electro): w tym opracowywanie, produkcja i wprowadzanie do obrotu elektroniki elektroenergetycznej i sterującej oraz źródeł laserowych dużej mocy do zastosowań przemysłowych, przeznaczonych zarówno dla maszyn Grupy, jak i stron trzecich.

Additive Manufacturing (Prima Additive): dedykowany do projektowania, produkcji i marketingu rozwiązań „pod klucz” dla głównych technologii w dziedzinie wytwarzania przyrostowego; Asortyment produktów Prima Additive obejmuje zarówno technologie wytwarzania przyrostowego: Fusion Bed Fusion (PBF) i Direct Metal Deposition (DMD), a także powiązane wsparcie aplikacji i usługi.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij