Pawilon Tajwański będzie zlokalizowany na terenie Targów Kielce w czasie STOM 2020 w hali B w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2020 r.

Zaprezentowana tam zostanie szeroka gama produktów głównie z branży maszynowej, w tym komponenty pneumatyczne, przekaźniki, maszyny do produkcji i projektowania przenośników, centra obróbkowe CNC, maszyny do produkcji i laminowania transformatorów, urządzenia do spawania, VVT-I zawory sterujące rozrządu, elementy tłoczone z metalu, profile aluminiowe, narzędzia ręczne i pneumatyczne itd.

TAITRA gorąco zaprasza gości do odwiedzenia Pawilonu Tajwańskiego na targach STOM 2020 i skorzystanie z tej niepowtarzalnej okazji na zapoznanie się z tajwańskimi produktami przede wszystkim w sektorze maszynowym w czasie spotkań B2B w ramach EEN dnia 1 kwietnia 2020 r. (po spotkaniach o godz. 15:00 zapraszamy na happy hour).

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) z polecenia Ministerstwa Spraw Zagranicznych Tajwanu (MOFA), z przyjemnością informuje o pierwszym w historii grupowym udziale Tajwanu w targach STOM 2020. Pawilon Tajwański będzie zlokalizowany w Centrum Targowo-Kongresowym Targów Kielce w hali B od 31 marca do 2 kwietnia. Tym samym TAITRA pragnie stworzyć platformę dla wszystkich kupujących i partnerów.

Tajwan odgrywa ważną rolę w globalnym przemyśle maszynowym. W 2019 r. wartość eksportu osiągnęła 190 mld USD, co stanowi rekordowy w ostatnich latach wzrost o 3,8% w stosunku do roku 2018. Maszyny stanowią jedną z kluczowych kategorii towarów w wymianie handlowej między Polską a Tajwanem, a w 2019 r. handel dwustronny osiągnął poziom 524 mln USD. TAITRA ma nadzieję, że udział w targach jeszcze bardziej rozwinie współpracę biznesową między polskimi i tajwańskimi przedsiębiorstwami.

W Pawilonie Tajwańskim zostanie zaprezentowana szeroka gama produktów przede wszystkim z sektora maszynowego, w tym komponenty pneumatyczne, przekaźniki, maszyny do produkcji i projektowania przenośników, pionowe centra obróbkowe CNC, poziome tokarki CNC, dwukolumnowe centra obróbkowe CNC, maszyny do produkcji i laminowania transformatorów, urządzenia do spawania, systemy automatyki, zawory sterujące rozrządu VVT-I, elementy tłoczone w metalu, profile aluminiowe, rury ciągnione, narzędzia ręczne i pneumatyczne, wkrętaki, bity do elektronarzędzi, nasadki, klucze sześciokątne, narzędzia rowerowe i inne.

Przemysł maszynowy będzie reprezentowany m. in. przez firmy, których krótki opis prezentujemy poniżej:

GOUSHIN MACHINERY TOOLS CO., LTD. to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości dwukolumnowych centrów obróbkowych, pionowych centrów obróbkowych CNC i centrów tokarskich CNC.
https://gmt-cnc.com/

DA JIE Electricty Machinery Industrial Co., LTD. jest ekspertem w dziedzinie urządzeń spawających, które dzięki wsparciu działu badań i rozwoju od wielu lat cieszą się wysoką renomą i jakością:
http://www.dajieco.com


TAIWAN CHELIC CO., LTD. specjalizuje się w produkcji automatycznych i pneumatycznych serwomechanizmów i elementów automatyki, szeroko stosowanych w sektorach maszynowych.
http://www.chelic.com

YUDEN-TECH CO., LTD jest jednym z największych producentem czujników na Tajwanie. Posiada profesjonalne laboratorium kalibracyjne dla czujników temperatury,  wilgotności, punktu rosy, prędkości powietrza, natężenia przepływu i ciśnienia.
http://www.yuden.com.tw

Szczegółowych informacji udziela:

Biuro Przedstawicielskie Tajpej w Polsce
tel.: +48 (22) 213 00 60; email:
tro.pl@mofa.gov.tw; https://www.taiwanembassy.org/pl_pl/

Taiwan Trade Center Warsaw
Pan Paweł Kotański
tel.: +48 (22) 370 52 10; email.:
warsaw@taitra.org.tw https://warsaw.taiwantrade.com/

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA)
Pani Ivy Jian
Tel.: + 886–2–2725 5200; wew. 1339; email:
ivy1339@taitra.org.twhttps://www.taitra.org.tw/

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij