Polska Wystawa Gospodarcza odbyła się pod hasłem "Od COP do gospodarki 4.0", którego koncepcja jest konsekwentnie realizowana przez firmę Eckert.

Polski producent maszyn do cięcia CNC aktywnie działa w branży od przeszło 30 lat. Szczególne dokonania zostały docenione przez Kancelarię Prezydenta Polski Andrzeja Dudy, który osobiście wręczył przedstawicielom firmy Eckert certyfikat gratyfikujący najnowszy produkt ConnECKt 4.0. To nowoczesne rozwiązanie umożliwiło przedsiębiorstwu dynamicznie wkroczyć do ścisłej czołówki polskich firm realizujących ideę Przemysłu 4.0. Oprogramowanie ConnECKt 4.0 pozwala użytkownikowi monitorować dane dotyczące pracy maszyny o dowolnej porze z każdego miejsca na świecie. 

Wieloletnia tradycja oraz systematyczne udoskonalanie techniki sprawiły, że Eckert sukcesywnie wprowadza na rynek kolejne przełomowe rozwiązania. Jednym z nich jest niewątpliwie innowacyjna  przecinarka Opal WaterJet Combo, która w połączeniu z ConnECKtem 4.0 staje się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do cięcia CNC i może być postrzegana jako najszybszy waterjet na świecie! Działanie wycinarki opiera się na synergii precyzyjnego cięcia strumieniem wody z błyskawiczną technologią cięcia plazmowego. Możliwość pracy na dowolnym materiale sprawia, że Opal WaterJet Combo jest uniwersalną maszyną CNC, która sprawdzi się zarówno w małym przedsiębiorstwie jak i fabryce przemysłowej. 

Polska Wystawa Gospodarcza odbyła się w nowej hali ARP w Stalowej Woli. Zrzeszyła ponad 70 polskich firm, które wyróżniają się szczególnym wkładem w sukcesywny rozwój polskiej gospodarki. Gościem honorowym uroczystości był Prezydent Polski Andrzej Duda, który osobiście wręczył certyfikaty uczestnictwa w projekcie PWG.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij