Firma VENTOR, wspólnie ze swoimi partnerami: DIMECO, HAVEN, GIGANT, SEYI, COPREN Engineering,serdecznie zapraszają na pierwszą edycję specjalistycznych seminariów branżowych, pt. NOWE TECHNOLOGIE W OBRÓBCE BLACHY.

 

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy VENTOR oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy VENTOR i jej partnerów tj.:

 

DIMECO

Trendy w produkcji z kręgu blachy - linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

 

HAVEN

Przez ponad 50 lat Haven Manufacturing Corporation zdobyła solidną reputację jako lider w branży obróbki rur. W portfolio rozwiązań między innymi cięcie podwójnym ostrzem, oblicowanie końców rur, gratowanie, fazowanie rur, pomiar i kontrola, pakowanie.

 

COPREN ENGINEERING

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

 

GIGANT

Jak odpowiednio dobrać prasę hydrauliczną, na co zwracać podczas planowania takiej inwestycji, a także o nowościach w technologii tłoczenia hydraulicznego.

 

SEYI

O zaletach zastosowania pras mechanicznych serwo z napędem bezpośrednim, różnicach w doborze, a co najważniejsze o szerokich możliwościach jakie daje implementacja rozwiązań serwo w procesach tłoczenia.

 

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to jeden dzień pełny merytoryki i praktyki. Nasze spotkania to otwarta, koleżeńska atmosfera, prelekcje naszych partnerów prowadzone są, tak, aby umożliwić otwartą dyskusję i rozmowę z Państwem. Wspólnie identyfikujemy możliwości podniesienia jakości, produktywności przy jednoczesnym obniżaniu i kontrolowaniu kosztów produkcji.

 

Prelekcje prowadzone są w języku angielskim (częściowo w języku polskim).

 

Eksperci firmy VENTOR oraz partnerów wydarzenia będą dostępni dla Państwa, aby zapewnić wykwalifikowane wsparcie dla wszystkich potrzeb konsultacyjnych podczas trwania spotkania.

 

W związku połącznia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00 (z przerwą na lunch).

 

Spotkania odbędą się w dwóch terminach i lokalizacjach:

 

SZCZECIN – Hotel Silver - 21.01.2020

 

POZNAŃ (Luboń) – Hotel Poznański – 22.01.2020

 

Zgłoszenia na spotkanie realizowane są poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej firmy VENTOR – ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA (https://ventor.pl/seminarium-2020/ ).

 

Aby umożliwić słuchaczom komfort i efektywne spędzenie czasu podczas sympozjum ilość miejsc została ograniczona. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt w sprawie sympozjum:

 

Telefoniczny:

Grzegorz Sirko

+48 735 980 759

 

Mailowy:

info@ventor.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij