Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL są największym wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej, cenionym także na świecie.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
14.10.2020
Data zakończenia:
16.10.2020
Strona www:
https://www.tar...

Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim i podczas każdej odsłony gromadzi liczne grupy wystawców oraz branżowych zwiedzających. Kolejna edycja targów METAL oraz towarzyszących im targów: ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING, CONTROL-TECH oraz HEAT TREATMENT odbędzie się od 14 do 16 października 2020 w Targach Kielce.

„Przemysłowa Jesień” w Kielcach daje niepowtarzalną okazję firmom, organizacjom, redakcjom zainteresowanym lub związanym z przemysłem odlewniczym do nawiązania dobrze rokujących kontaktów biznesowych o wymiarze globalnym i do umocnienia pozycji Polski na światowym rynku. Targi Kielce uważane są za pomost pomiędzy Wschodem a Zachodem. Od lat firmy z Ukrainy, Białorusi czy Rosji przyjeżdżają właśnie do województwa świętokrzyskiego na targi odlewnicze, by nawiązać kontakty handlowe, a położenie geograficzne i korzystna oferta są dla nich dodatkowymi atutami.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij