Penta Laser jest chińsko-włoską spółką joint venture, która została założona w 2007 roku i zajmuje się opracowywaniem wycinarek i spawarek laserowych dużej mocy.

Firma ta utworzyła trzy bazy produkcyjne i centra badawczo-rozwojowe we wschodnich, środkowych i północnych Chinach o łącznej powierzchni prawie 100 000 metrów kwadratowych. Jej główna siedziba badawczo-rozwojowa znajduje się w Europie.

Dzięki wiodącej w Europie technologii przetwarzania laserowego firmie udało się opracować w Chinach pierwszą inteligentną wycinarkę laserową o mocy 8 kW, 10 kW, 12 kW, 15 kW i 20 kW, maksymalne przyspieszenie tej maszyny osiągnęło 4G. Na podstawie niezależnych badań i specyficznego rozwoju dla laserowego systemu CNC oraz oprogramowania operacyjnego, firma opracowała technologię cięcia Superfast+, która znacznie poprawia wydajność dla klientów. Dostarczamy klientom wysokiej jakości sprzęt ściśle zgodny z normami europejskimi, współpracując z najlepszymi światowymi dostawcami i starannie dbając o każdy etap produkcji, od surowca po kontrolę końcową. Nasz profesjonalny zespół ds. sprzedaży i serwisu zapewnia wysokiej jakości obsługę posprzedażną klientom na całym świecie.

Produkty firmy obejmują wycinarkę laserową, obcinarkę laserową do rur, trójwymiarowy pięcioosiowy laserowy system do cięcia i spawania, robot laserowy 3D. Produkty te są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym, przy produkcji lokomotyw, obróbce blachy, produkcji maszyn oraz na innych polach i eksportowane są do Europy, Azji, Australii i Ameryki Południowej oraz na inne rynki zagraniczne. Zdobyły one wysokie uznanie od klientów krajowych i zagranicznych.

W celu zapewnienia klientom sprzętu europejskiej jakości z Chin, Penta Laser poszukuje obecnie agentaw Polsce, który będzie odpowiedzialny za lokalną promocję i sprzedaż. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami i dążenia do obopólnie korzystnych rozwiązań biznesowych.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Penta Laser (Wenzhou) Company Limited

Kontakt z działem zagranicznym:

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij