Firma Bystronic Polska 22 października 2019 roku zaprosiła swoich partnerów biznesowych do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu swojej nowej siedziby w Sokołowie.

Wśród honorowych gości znaleźli się między innymi: – dyrektor generalny Bystronic Group Alex Waser, członek zarządu Bystronic Laser AG Johan Elster, szef Dywizji CE Hugo Allemann, ambasador Szwajcarii w Polsce Jürg Burri oraz przedstawiciele Deutsche Leasing Polska.

Podczas oficjalnej części uroczystości Alex Waser podkreślił znaczenie polskiego rynku dla Bystronic Group oraz podziękował za przybycie przedstawicielom współpracujących firm. Dyrektor zarządzający Bystronic Polska Ireneusz Ciąglewicz oraz dyrektor sprzedaży Bystronic Polska Krzysztof Tomaszewski przybliżyli słuchaczom historię firmy Bystronic, która istnieje już od 1986 roku. Posiada 30 swoich oddziałów i 25 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. W 1992 roku pojawił się pierwszy laser Bystronic w Polsce, aczkolwiek Bystronic rozpoczął oferowanie swoich produktów w latach 1998-1999 i robił to na tyle skutecznie, że w maju 2005 roku zostało zainstalowanych już 100 laserów Bystronic.  W 2018 roku przeniesiono siedzibę firmy z Sękocina Nowego do Sokołowa, gdzie odbyło się tegoroczne oficjalne otwarcie.

Po przemówieniach głównych przedstawicieli firmy Bystronic nadszedł czas na motywujący wykład biznesowy eksperta Michała Zawadki. Następnie partnerzy biznesowi otrzymali z rąk zarządu firmy w podziękowaniu za współpracę wyjątkowe wyróżnienia – tradycyjne, ręcznie wykonane ozdobne dzwony nawiązujące do szwajcarskich korzeni firmy. Po krótkiej przerwie zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić nową siedzibę.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij