Druga edycja Dni Otwartych firmy Technologie Formowania Metali to wydarzenie, jakie miało miejsce od 15 do 17 października w siedzibie TFM.

Na odwiedzających czekało ponad dwadzieścia maszyn do plastycznej obróbki metali oraz nowość w ofercie firmy - roboty współpracujące ze zintegrowanym systemem wizyjnym marki Techman Robot. Oprócz możliwości bezpośredniego zapoznania się z prezentowanymi urządzeniami, goście mieli również okazję przeprowadzenia testów na wybranych maszynach.  Poza tym do dyspozycji odwiedzających byli specjaliści z branży, którzy odpowiadali na wszelkie pytania oraz udzielali porad w temacie użytkowania oferowanych maszyn.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest tutaj.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij