10 grudnia w Chorzowie odbędzie się Konferencja Techniczna "Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie".

Lokalizacja:
Chorzów
Data rozpoczęcia:
10.12.2019
Data zakończenia:
10.12.2019
Strona www:
http://www.axon...

Wydarzenie dedykowane jest dla osób zainteresowanych efektywnym zarządzaniem w obszarze energetyki i ciepłownictwa, poszukujących nowych technologii i optymalnych rozwiązań. Mówiąc o zarządzaniu, nie zawężamy się jedynie do aspektów technicznych. Poruszamy kwestie nowoczesnych narzędzi cyfrowych, implementację wypracowanych standardów, wymieniamy doświadczenia, omawiamy źródła finansowania.

Tematami zapewniającymi ciekawą i inspirującą dyskusję będą prelekcje poruszające potencjalne przyczyny awarii maszyn, optymalne metody oceny pracy łożysk tocznych, kontrolę procesów spalania, analizę stanu izolacji instalacji przemysłowych w kontekście ustalania źródeł strat ciepła, monitorowanie mediów i diagnostykę maszyn, wykorzystanie termowizji w energetyce i ciepłownictwie oraz najnowsze rozwiązania z zakresu komunikacji w systemach energetycznych.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli spółek z branż: energia elektryczna, woda, ciepło, gaz, a także pracowników kopalni i działów UR oraz produkcji.

Mówimy o najnowszych rozwiązaniach technologicznych wychodzących naprzeciw Twoim problemom, omawiamy optymalne metody i narzędzia, dzięki którym sprostasz wygórowanym oczekiwaniom rynku. Zapoznaj się z programem i skorzystaj z ogromnej dawki zawodowych inspiracji.

Udział bezpłatny!

Poznaj program konferencji i zarejestruj się już teraz!

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/

Kontakt mailowy: biuro@axonmedia.pl

Telefon: 533 344 700


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij