Pierwsze wydarzenia z jesienno-zimowego cyklu Konferencji Technicznych Axon Media mamy już za sobą. Czas zaplanować sobie czas na udział w ostatnich już w tym roku spotkaniach. Sprawdź, gdzie odbywają się tym razem i jakiej tematyki będą dotyczyć.

Sposoby na uniknięcie awarii i przestojów

Najpierw – 6 listopada – wybieramy się do województwa świętokrzyskiego. Pierwsza z listopadowych konferencji trafiła bowiem po raz pierwszy do Kielc. To spotkanie przede wszystkim dla przedstawicieli działów Utrzymania Ruchu. Podczas wydarzenia omówione zostaną sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami, wykorzystanie czujników podczerwieni do monitorowania stanu podzespołów oraz systemy zdalnej diagnostyki maszyn.

Tydzień później (14 listopada) podobna tematyka przyciągnie specjalistów do Słupska, gdzie zaplanowana jest ostatnia już w tym roku odsłona konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Podczas obu wydarzeń z tej serii wystąpią eksperci m.in. z firm takich jak Murrelektronik, Pepperl+Fuchs czy też Balluff.

Na deser  - energetyka oraz intralogistyka

Jesienno-zimowy sezon Konferencji Technicznych zamkną dwa wydarzenia, które odbędą się z dnia na dzień na Śląsku. Pierwsze z nich to „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”, na które można się wybrać 4 grudnia do Chorzowa, do Hotelu Gorczowskiego. Ostatnie w tym roku spotkanie - „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych” – odbędzie się natomiast 5 grudnia, również w Chorzowie, w tej samej lokalizacji.

Każda z konferencji składa się zarówno z części prelekcyjnej i warsztatowej. Można także obejrzeć stanowiska wystawców, skorzystać z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku oraz poznać innych specjalistów ze swojej branży i nawiązać z nimi wartościowe relacje. Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów konferencyjnych oraz na zakończenie, certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Wstęp jest bezpłatny.

Na każde z wymienionych wydarzeń możesz się zarejestrować na stronie: http://konferencjetechniczne.pl/

Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

Możesz również śledzić Axon Media Group na Facebooku, gdzie pojawiają się zawsze aktualne informacje dotyczące najbliższych konferencji, prelegentów i planowanej tematyki: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij