Trotec Polska ma przyjemność zaprosić klientów oraz wszystkich zainteresowanych systemami laserowymi do grawerowania na oficjalne otwarcie nowego showroomu w Katowicach. Będzie to pierwsza przestrzeń wystawowa producenta na południu Polski.

Drzwi do showroomu Trotec w Katowicach zostaną otwarte już 26 września. Podczas dwudniowego wydarzenia producent austriackich systemów laserowych zaprezentuje przegląd swojej oferty produktowej oraz nową industrialną przestrzeń zlokalizowaną w kompleksie Kleofas Park przy ulicy Gliwickiej 273/275.

5 systemów laserowych w akcji

Na miejscu goście będą mogli zobaczyć aż 5 systemów laserowych Trotec, w tym najszybszy laser do grawerowania - nowy Speedy 400 flexx. Nowa odsłona systemu laserowego Trotec zawiera szereg innowacji oraz osiąga prędkość grawerowania 4,2 m/sek przy przyśpieszeniu wynoszącym 5g. Urządzenie dostępne jest ze źródłem lasera CO lub z dwoma źródłami lasera – CO oraz fiber – w jednym urządzeniu.

Doskonała okazja do zdobycia wiedzy

Przez całe wydarzenie specjaliści Trotec będą dostępni do dyspozycji gości, służąc pomocą i wiedzą z zakresu systemów laserowych oraz materiałów grawerskich. Będzie to świetna okazja do zadania pytań, zobaczenia systemów laserowych Trotec w akcji, a także przeprowadzenia testów na własnych materiałach, które uczestnicy wydarzenia mogą przynieść ze sobą.

Oprócz dawki wiedzy na gości czekać będzie także atrakcyjny pakiet powitalny z upominkami i informacjami na temat oferty produktowej Trotec. Osoby obecne na wydarzeniu będą także mogły wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Jego zwycięza otrzyma możliwość darmowego użytkowania systemu laserowego CO Speedy 360 przez okres jednego miesiąca.

Na co dzień showroom będzie dostępny dla klientów podczas prezentacji systemów laserowych. Przestrzeń będzie wykorzystywana również do organizacji szkoleń dla operatorów ploterów laserowych oraz spotkań dla osób zainteresowanych technologią laserową.

Już w październiku odbędzie się również otwarcie showroomu Trotec w Warszawie, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje

Godziny otwarcia: 10:00 - 17:00

Data: 26-27 września 2019 r.

Lokalizacja: Trotec Showroom Katowice

Kleofas Park

ul. Gliwicka 273/275

40-862, Katowice

Formularz do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie znajduje się na stronie producenta: https://www.troteclaser.com/pl/aktualnosci/2019-09-otwarcie-showroomu-w-katowicach/

O firmie Trotec:

Trotec jest światowym liderem w dziedzinie technologii laserowej i ustanawia w niej nowe standardy. Jako część Trodat-Trotec Group, europejskiego lidera w innowacjach projektuje, produkuje oraz sprzedaje systemy laserowe do znakowania, cięcia i grawerowania szerokiej gamy materiałów. Portfolio produktów dopełniają systemy odciągów oraz materiały grawerskie. Trotec zatrudnia ponad 700 osób i obsługuje klientów z ponad 90 krajów. Dowiedz się więcej na stronie www.troteclaser.com.   


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij