W dniach 16-20 września odbyły się Dni Otwarte firmy DIG Świtała.

DIG Świtała Sp. z o.o. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, drutu, pręta i rur. Firma zorganizowała w ubiegłym tygodniu Dni Otwarte. Przez kilka dni zainteresowani goście mogli zobaczyć firmę od środka. Tym razem motywem przewodnim wydarzenia było gięcie drutu i rur. Na hali znajdowało się kilkanaście pracujących maszyn, wśród których najważniejszymi były: giętarka do rur włoskiej firmy Star Technology oraz giętarka do drutu włoskiej firmy OMCG. Oprócz tych maszyn, na hali można było zobaczyć pracujące maszyny do plastycznej obróbki blachy, takie jak: prasy krawędziowe, gilotynę czy zwijarkę do blachy. Firma DIG Świtała wspólnie z partnerem Roboty Przemysłowe postawiła na hali zautomatyzowane stoisko robocze dla prasy krawędziowej oraz dwa roboty spawalnicze.

Firma DIG Świtała nie spodziewała się aż tak wielu klientów podczas Dni Otwartych. To nie pierwsze wydarzenie tego typu, jednak tegoroczna edycja zaskoczyła wszystkich, mimo tego, że pokryła się terminowo z Targami EMO w Hanowerze. Odwiedzający chwalili otwartość, gościnność i pomysł na zorganizowane wydarzenie. Klienci oraz częściej chcą odwiedzać miejsca, z którymi biznesowo współpracują, a także budować z ich przedstawicielami długotrwałe relacje. Na Dniach Otwartych pojawili się zarówno stali klienci firmy, którzy chcieli wziąć udział w wydarzeniu, ale także potencjalni klienci, którym firma mogła zaoferować swoje produkty.

Podczas wydarzenia firma DIG Świtała zaprezentowała portfolio swoich produktów. Dni Otwarte były ciekawym doświadczeniem dla firmy, ale także dla klientów, dla których były bardzo dobrym uzupełnieniem wydarzeń targowych. Nowoczesna siedziba i showroom  firmy DIG Świtała świetnie sprawdzają się jako miejsce tego typu wydarzeń. Podczas Dni Otwartych pracownicy mają dużo czasu na rozmowę z odwiedzającymi, oprowadzenie po firmie i zaprezentowanie produktów. Technicy i doradcy z Włoch obecni na miejscu, są w stanie przygotować program dla maszyny oraz wykonać próbę dla klienta. Na targach wszystko dzieje się bardzo szybko, jest także wielu wystawców, których stoisko klient chce odwiedzić. Na Dniach Otwartych wszyscy koncentrują się na jednej firmie.

Kolejne Dni Otwarte DIG Świtała planuje na początku 2020 roku. Wydarzenie będzie dedykowane obróbce blachy. Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu.

Oprócz Dni Otwartych przedstawiciele firmy DIG Świtała są codziennie dostępni dla klientów. Część maszyn jest stale dostępna w firmowym showroomie. DIG Świtała zachęca do codziennych odwiedzin, szczególnie jeśli komuś nie udało się uczestniczyć w oficjalnych Dniach Otwartych.

Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska A-408 firmy DIG Świtała na Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex w dniach 1-3 października 2019 w Sosnowcu!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij