Targi Warsaw Industry Week wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Lokalizacja:
Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo
Data rozpoczęcia:
13.11.2019
Data zakończenia:
15.11.2019
Strona www:
https://industr...

Na Warsaw Industry Week mogą pokazać się firmy z ze wszystkich najważniejszych sektorów przemysłu.

W ubiegłym roku Targi Warsaw Industry Week odwiedziło aż 10 500 gości z kraju i zagranicy. Charakter wydarzenia przyciaga głównie reprezentantów takich gałęzi przemysłu, jak: transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, branża meblarska czy lakiernicza.

Podczas trzech dni targów wystawcy prezentowali produkty i rozwiązania od obrabiarek i systemów produkcyjnych do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia, akcesoria oraz elementy i komponenty do zautomatyzowanej produkcji.

Firmy z sektora technologii automatyzacji zaprezentowały całą gamę automatyki przemysłowej. M.in. komponenty i systemy, kompletne rozwiązania i usługi w sektorach robotyki przemysłowej, systemy pozycjonowania, technologii napędowej i czujników,systemów sterowania i komunikacji przemysłowej.

Formuła targów łączy prezentację dużych i małych przedsiębiorstw z promocją innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu oraz konferencjami branżowymi i warsztatami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów przemysłowych Warsaw Industry Week 2019!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij