Serdecznie zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych Przemysłu HPAmeeting organizowanej w dniach 27-28 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Lokalizacja:
Expo Silesia, Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
27.11.2019
Data zakończenia:
28.11.2019
Strona www:
https://www.exp...

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE:

Seminarium: ”Sektor techniki płynowej - nowoczesne rozwiązania techniczne”.

Szczegółowe informacje już wkrótce!

HPAmeeting to nowe wydarzenie którego celem jest prezentacja najnowszych produktów, technologii i urządzeń stosowanych w hydraulice, pneumatyce i automatyce. Targi umożliwiają nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i rozmów pomiędzy dostawcami, a odbiorcami branżowych usług i rozwiązań. W ramach wydarzenia odbędzie się cykl konferencji i seminariów.

Dlaczego warto uczestniczyć w Targach HPAmeeting:

Lokalizacja – obszar południowej Polski wraz z Górnośląsko- Zagłębiowską Metropolią to silnie uprzemysłowiony rynek, a dogodna infrastruktura stanowi silny potencjał dla liczby zwiedzających zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Organizator – Expo Silesia posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w organizacji imprez przemysłowych.

Współpraca – w ramach wydarzenia podejmujemy współprace z wiodącymi instytucjami, mediami branżowymi oraz ośrodkami naukowymi.

Wiedza – możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach towarzyszących – konferencjach, seminariach i warsztatach.

Prezentacje – pokazy nowości i innowacyjnych rozwiązań dla branży.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij