Konferencja "Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych" już 16 października w Licheniu Starym k. Konina!

Lokalizacja:
Licheń Stary k. Konina
Data rozpoczęcia:
16.10.2019
Data zakończenia:
16.10.2019
Strona www:
http://www.axon...

Data/Lokalizacja: 16 października, Licheń Stary k. Konina

Chcesz zapewnić efektywność i ciągłość produkcji? Skutecznie zadbać o sprawność maszyn i bezpieczeństwo pracowników? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia praktyków, którzy wygłoszą wykłady podczas konferencji. Dowiesz się z nich o aktualnych rozwiązaniach, sposobie ich wdrażania oraz wyzwaniach, z jakimi mierzą się cenieni specjaliści z branży. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Podczas wydarzenia możesz uczestniczyć w części prelekcyjnej i warsztatowej, skorzystasz z prasy branżowej oraz nawiążesz wartościowe biznesowe relacje. Udział bezpłatny!

Poznaj program konferencji i zarejestruj się już teraz!

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-pazdziernik-2019-konin/

Kontakt mailowy: biuro@axonmedia.pl

Telefon: 533 344 700


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij