W dniach 5-7 czerwca 2019 r. w Wiśle odbyło się XXVI Sympozjum Cynkownicze PTC. Tematem tegorocznego spotkania było „Cynkowanie w świecie zmian”.

W dniu 5 czerwca podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania Członków PTC odbyły się wybory. Na stanowisku Prezesa Zarządu pozostał p. Jacek Zasada (Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.), wybrano również nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną. W tegorocznym sympozjum wzięło udział ponad 130 osób z ponad 70 firm oraz placówek naukowych, nie tylko będących Członkami PTC, ale także z firm i instytucji współpracujących z Członkami Towarzystwa. Pierwszego dnia odbyła się uroczysta gala wieczorna, a następnie wystąpił Partner Główny Sympozjum - firma Boliden. Drugi dzień Sympozjum obfitował dużą ilością wykładów i prezentacji. W programie sympozjum przewidziano wystąpienia ekspertów z różnych gałęzi przemysłu oraz przedstawicieli firm i instytucji współpracujących z branżą cynkowniczą. Ostatniego dnia zaplanowane zostało zwiedzanie Zakładu Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumieniu.

Zapraszamy na stronę internetową: www.portal-cynkowniczy.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij