Zmiany napędzają sukces, dlatego największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w Polsce, kreując wiodące wydarzenie w skali szerszej, niż Europa Środkowo-Wschodnia, zmieniły szatę graficzną. ITM Industry Europe nadchodzi!

INDUSTRY EUROPE - to nowe przesłanie TARGÓW ITM. Pojęcie „Industry Europe” organizatorzy starają się traktować jak misję tworząc największe wydarzenie dla branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Będąc w centrum nowych, światowych trendów tego sektora targi zmieniają się też wizerunkowo – stąd nowe logo i identyfikacja wizualna ITM. Rebranding często bywa rewolucją. Nowa identyfikacja wizualna zdecydowanie umocni pozycję targów ITM jako największych i najbardziej prestiżowych targów przemysłowych oraz pozwoli zachować świeżość w dynamicznie zmieniającym się rynku. Ponadto, bazując na idei, że cały świat jest w naszym zasięgu, organizatorzydziałają zgodnie z zasadami strategii przyszłości – mają apetyt na więcej, planują sukcesywne rozwijanie wydarzenia o nową tematykę i nowych wystawców, z naciskiem na firmy zagraniczne.

Napędzamy zmiany

Targi ITM z ofertą innowacyjnych rozwiązań w duchu Smart Industry to targi przemysłu ery cyfrowej. Organizatorzy cieszą się i są dumni, że zaufało im blisko 1000 wystawców z 30 krajów. Powierzchnia bloku targów ITM to ponad 25.000 m². Jednak silnej pozycji na rynku w branży przemysłowej nie buduje się szybko. - Ubiegły rok pokazał, że świadomość polskich przedsiębiorców dotycząca konieczności zmian powoli rośnie. Coraz większe zainteresowanie zyskuje nad Wisłą robotyzacja i automatyzacja, która globalnie stanowi jeden z najbardziej rozwojowych czynników wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0. A targi ITM to prezentacja dobrych praktyk i pionierskich rozwiązań na rodzimym rynku – podkreśla Joanna Kucharska, dyrektor ITM Industry Europe. - Organizując blok targów ITM zwracamy uwagę na te nowoczesne, światowe, konieczne do wdrożenia trendy. Stawiamy na holistyczne ujęcie przemysłu, dlatego wspólnie z ITM organizowane są targi: Modernlog – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, targi 3D Solutions - Targi Druku i Skanu 3D, Subcontracting - Targi Kooperacji Przemysłowej oraz Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle – dodaje.

Targi to nie tylko coraz efektowniej zaaranżowane stoiska, ale też konferencje, debaty, spotkania z ekspertami i szkolenia. Czterodniowy program tegorocznej edycji ITM 2019 został wyjątkowo szczelnie wypełniony. Steve Jobs mawiał, że „Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego, co się robi”. A organizatorzy targów działając zgodnie z powyższą ideą, mają nadzieję , że zachodzące zmiany przełożą się na sukces – zarówno wystawców, jak i rozwoju samej branży.

Zapraszamy, ITM Industry Europe, 4-7 czerwca 2019, Międzynarodowe Targi Poznańskie.

www.itm-europe.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij