W dniach 10 do 12 września odbędzie się XXII Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0”, jedyne takie wydarzenie branżowe w Polsce. SECO/WARWICK, zaprasza do serca Karkonoszy – malowniczego Karpacza na spotkanie ekspertów.

Lokalizacja:
Karpacz
Data rozpoczęcia:
10.09.2019
Data zakończenia:
12.09.2019
Strona www:
https://www.sec...

Liczne wykłady, panele dyskusyjne i case-studies w klimacie nurtu Przemysłu 4.0

Seminarium SECO/WARWICK to certyfikowane szkolenie, o wysokim poziomie merytorycznym, będące cenioną wśród ekspertów platformą wymiany wiedzy i doświadczeń. Prelekcje dotyczyć będą najważniejszych trendów z zakresu technologii obróbki cieplnej metali. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań jakościowych wynikających z postępu technologicznego, optymalizacji procesów produkcyjnych i najbardziej ekscytujących światowych rozwiązań.

Możliwość udziału w debacie, dialogu z autorytetami branżowymi i starannie wyselekcjonowane treści

Tegoroczna, odświeżona formuła seminarium, potężna dawka wiedzy, szerokie grono profesjonalistów gwarantują wysoki poziom merytoryczny. Specjaliści ze świata nauki i biznesu, inżynierowie praktycy, czy eksperci z Politechniki Łódzkiej i Poznańskiej, zapewnią unikatową wartość wydarzenia. Poza oprawą merytoryczną wysoko ustawiona jest poprzeczka networkingowa. Doskonałą okazją do nawiązania nieformalnych kontaktów biznesowych będzie pierwszy wieczór, otwierający wydarzenie. Zaś bardziej uroczystej oprawy artystycznej można spodziewać się podczas Gala Dinner, zwieńczającej wydarzenie.

Formularz zgłoszeniowy dostępny online

Bilety można kupić przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.secowarwick.com w zakładce seminarium https://www.secowarwick.com/en/seminar-2019/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij