Firma get3D – wiodący dystrybutor rozwiązań druku 3D, wprowadza na Polski rynek produkty 3D znanej światowej marki KODAK.

Zawarta umowa dystrybucyjna obejmuje całość oferty KODAK z branży druku 3D czyli zarówno drukarkę KODAK Portrait jak i kompatybilne z nią filamenty. Firma get3D oprócz dystrybucji zapewniać będzie także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. KODAK Portrait to całkowicie zamknięta drukarka 3D z filtrem powietrza, wyposażona w dwa ekstrudery pozwalające na drukowanie nawet najbardziej skomplikowanych geometrii z wykorzystaniem wodorozpuszczalnego materiału podporowego lub łączenie z dwóch materiałów czy kolorów w ramach jednego modelu. Automatyczne poziomowanie platformy, specjalne pojemniki na materiał zapewniające optymalne warunki przechowywania filamentów podczas pracy, łączność WiFi/LAN i kolorowy panel dotykowy zapewniają komfortową i bezpieczną pracę.

Dzięki wbudowanej kamerze i integracji drukarki z chmurą KODAK mamy możliwość monitorowania jej pracy z dowolnego miejsca na świecie oraz budowania i zarządzania farmą drukarek. Gama materiałów KODAK, oprócz najpopularniejszych PLA+, ABS czy HIPS obejmuje także materiały specjalistyczne – ulepszone Tough PLA, elastyczny FLEX 98, przemysłowy NYLON 6 i NYLON 12 oraz PETG i wodorozpuszczalny PVA. Ścisła kontrola całego cyklu ich produkcji oraz korzystanie wyłącznie z najwyższej jakości materiałów bazowych uznanych światowych producentów zapewniają najlepszą jakość filamentów które dostarczane są w specjalnie opracowanym aluminiowym opakowaniu zabezpieczającym, pozwalającym na ich co najmniej dwuletnie przechowywanie bez utraty jakości. Wbudowane w oprogramowanie profile drukowania z tych materiałów pozwalają na proste i łatwe uzyskanie doskonałych efektów bez konieczności dobierania wielu parametrów. Drukarka KODAK Portrait z racji swojej konstrukcji doskonale sprawdzi się w każdym biurze projektowym, szkole czy uczelni, ale zakres jej zastosowań jest o wiele szerszy i obejmuje także drukowanie funkcjonalnych prototypów czy elementów finalnych. Drukarki i filamenty w ciągu kilku dni dostępne będą w sklepie internetowym get3D (http://get3d.pl/) oraz w sieci resellerów.

O firmie get3D Sp. z o.o.

get3D Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, od sześciu lat dostarcza klientom w Polsce rozwiązania druku 3D znanych światowych marek jak Ultimaker, Raise3D, Desktop Metal, Innofil3D / BASF i wielu innych. Oferuje pełne portfolio produktowe, instalacje, wdrożenia, szkolenia oraz support techniczny i merytoryczny. Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół certyfikowanych inżynierów zapewnia wsparcie w wykorzystaniu druku 3D w przedsiębiorstwie. Firma get3D przeprowadziła już kilkaset wdrożeń druku 3D w Polsce i za granicą, a na początku tego roku zdobyła kolejny z rzędu tytuł Najlepszego Dystrybutora Desktopowych Drukarek 3D w 2018 roku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij