W ostatnim czasie firma Oerlikon Balzers zorganizowała uroczysta inaugurację nowego centrum powlekania w Dongguan w Chinach, na którą zaproszono szereg gości honorowych oraz klientów.

Ze względu na szybko rosnącą wielkość zamówień na przestrzeni ostatnich lat, w Dongguan wymagana była znacznie większa przestrzeń produkcyjna. Oerlikon Balzers rozpoczął działalność w zakresie powlekania w Chinach w 2004 r. Nowe centrum obsługi klienta jest obecnie drugim co do wielkości w Chinach. Jest to jeden ze 111 zakładów w 35 krajach na całym świecie.

W Dongguan, jednym z jedenastu centrów klientów w Chinach, Oerlikon Balzers rozpoczął produkcję w 2008 r. Poprzedni zakład miał niewystarczającą wydajność stale rosnących liczby zamówień na rozwiązania do cięcia i formowania narzędzi, a teraz również do precyzyjnych komponentów. Z tego powodu podjęto decyzję o przeniesieniu centrum obsługi klienta. Nowy obiekt zapewnia trzy razy większy obszar produkcyjny niż poprzedni, co pozwoli firmie wywiązać się z rosnącego zapotrzebowania i zaoferować swoim klientom ulepszone usługi w tym silnie przemysłowym regionie Chin.

Marc Desrayaud, szef Oerlikon Balzers, wyjaśnił w swoim przemówieniu na ceremonii otwarcia: „Od 2008 roku, kiedy rozpoczęliśmy produkcję w Dongguan, liczba zamówień stale wzrasta, co jest wyraźnym dowodem ich zaufania klientów do naszych technologii i usług . Czujemy się zaszczyceni tym silnym związkiem i nie zawiedziemy naszych klientów. Przeniesienie do nowego obiektu jest częścią naszej długoterminowej strategii wzrostu: utworzenie nowego centrum obsługi klienta w Dongguan pozwala nam nadal obsługiwać naszych klientów, jednocześnie rozszerzając zakres świadczonych przez nas usług. Zainwestowaliśmy w najnowsze urządzenia i technologie powlekania i zatrudniliśmy nowych pracowników, aby zapeniać najwyższą jakość przyjaznych dla środowiska powłok w połączeniu z doskonałą obsługą ”.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij