Pierwszego kwietnia, w nowo wybudowanej siedzibie KT7 CNC - dynamicznie rozwijającego się producenta ploterów plazmowych i plazmowo-gazowych rozpocznie się niezwykły tydzień.

Pięć dni pełnych szkoleń i prezentacji z udziałem dystrybutorów oraz firm partnerskich z Polski oraz  Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji, Armenii, Kazachstanu, Białorusi, Estonii, Słowacji, Litwy, Węgier czy Ukrainy. Najważniejszym punktem tego wydarzenia będzie niewątpliwie premiera maszyny KVPG 200-600 VolCut w wersji eksportowej. Ten unikalny w skali światowej kombajn plazmowo-gazowy od polskiej premiery wzbudza ogromne zainteresowanie rynku. Jest również doskonałym uzupełnieniem gamy modelowej maszyn produkowanych przez KT7 CNC.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij