3 kwietnia br. w Gdyni rozpocznie się kolejny cykl bezpłatnych warsztatów Informatyka w Produkcji. Pomysłodawcą i organizatorem jest Streamsoft, producent i dostawca systemów ERP.

W ramach spotkań omawiane są kwestie najważniejsze dla firm produkcyjnych. Tym razem tematem przewodnim będzie integracja systemu ERP Streamsoft Prestiż z oprogramowaniem CAD/CAM SigmaNEST, którego producentem jest firma Stigo – partner merytoryczny tej edycji warsztatów.

Poza tym poruszone zostaną zagadnienia związane z harmonogramowaniem i planowaniem produkcji, logistyką i zaopatrzeniem oraz różnymi formami finansowania systemu ERP.

W sumie odbędzie się 7 spotkań, poza Gdynią także w Toruniu (4 kwietnia), Olsztynie (9 kwietnia), Warszawie (10 kwietnia), Kielcach (11 kwietnia), Katowicach (16 kwietnia)  i Wrocławiu (17 kwietnia).

Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które chcą poznać system ERP dedykowany branży produkcyjnej: właścicielom firm, managerom, specjalistom IT etc.

Zapisać można się, wypełniając formularz na stronie organizatora:  https://www.streamsoft.pl/warsztaty-dla-firm-produkcyjnych/wiosna-2019/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij