Firma Yamazaki Mazak zintegrowała odbierak i przenośnik detali BARTAC ze swoją flagową rodziną maszyn INTEGREX, by zapewnić jeszcze większą efektywność transportu wyrobów gotowych.

Obrabiarka wielozadaniowa INTEGREX i-100 BARTAC ST wyposażona w system sterowania SmoothX CNC charakteryzuje się dużą przestrzenią obróbki i jednocześnie zwartą, ergonomiczną konstrukcją oraz wysoką dokładnością i wydajnością. Jest w stanie obrabiać zarówno okrągłe, jak i graniaste detale bezpośrednio z surowca zgodnie z koncepcją DONE-IN-ONE: po jednokrotnym ustawieniu, na jednej maszynie, z udziałem tylko jednego operatora. Kompaktowa obrabiarka wielozadaniowa INTEGREX i-100 BARTAC ST — z dwoma wrzecionami tokarskimi i wrzecionem frezarskim do pełnej obróbki 5-osiowej — doskonale nadaje się do wytwarzania małych, skomplikowanych części. Maszyna INTEGREX i-100 jest wyposażona w wysokoobrotowe (2000 obr./min) wrzeciono główne i drugie wrzeciono o prędkości obrotowej 6000 obr./min, a także głowicę frezarską osiągającą prędkość 12 000 obr./min. Ponadto maszynę zaopatrzono w automatyczny zmieniacz narzędzi i magazyn mieszczący 36 lub — opcjonalnie — 72 narzędzia. Zastosowany w maszynie inteligentny system podawania pręta automatycznie wysuwa materiał z uchwytu na wymaganą odległość i minimalizuje pozostałości pręta. Co szczególnie istotne, maszyna mieści wyjątkowo duże pręty, nawet o ø102 mm, co pozwala na wytwarzanie bardzo szerokiej gamy części, a w szczególności z prętów kwadratowych lub kształtowników wyciskanych o wymiarze 70 mm.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij