Zapraszamy do spotkania, wymiany doświadczeń, zaczerpnięcia inspiracji z praktyki najlepszych w kraju zakładów podczas masterclass ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, które odbędzie się w dniach 5-7 marca 2019 r.

Zmiana layoutu i relokacje to wyzwania, przed którymi staje każdy zakład produkcyjny. Jak najsprawniej poradzić sobie z tym wyzwaniem? Czego unikać, na co zwracać szczególną uwagę, jakie pułapki kryją się w niby oczywistym działaniu? Zapraszamy do spotkania, wymiany doświadczeń, zaczerpnięcia inspiracji z praktyki najlepszych w kraju zakładów podczas masterclass ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, które odbędzie się w dniach 5-7 marca 2019 r.

Do omówienia doświadczeń zawodowych zaproszono praktyków-osoby, których wieloletnia praca i sukcesy mogą być doskonałą inspiracją oraz podpowiedzieć sprawdzone rozwiązania. Przedstawią oni case studies ze swoich zakładów, skupiając się szczególnie na prawidłowym skonstruowaniu i przeprowadzeniu projektu oraz na przyczynach, które spowodowały problemy w trakcie jego realizacji.

W programie spotkania m.in.:

·         cel i sens przeprowadzenia zmiany layoutu/relokacji – analiza zasadności i zakresu

·         prawidłowe przygotowanie projektu zmiany/relokacji – zaangażowanie właściwych działów, dokumentacja, analiza, strategia i taktyka, założenia, zagrożenia, punkty krytyczne

·         outsourcing projektu – czy korzystać z wyspecjalizowanej firmy usługodawczej i w jakim zakresie

·         współpraca z firmą usługodawczą – zakres, przygotowanie podziału zadań, umowa, współpraca, praktyka

·         bezpieczeństwo ludzi i zakładu

·         budżet projektu – optymalizacja kosztów

·         przygotowanie zakładu do przeprowadzenia projektu: organizacyjne, logistyczne, pracownicze, media techniczne etc.

·         strategia i praktyka działania: rozwiązania procesowe, najlepsze praktyki

·         narzędzia do zarządzania projektem, ich przydatność oraz efektywność

·         rozwiązania usprawniające przeprowadzenie – systemowe, informatyczne, organizacyjne

·         zagrożenia dodatkowe – BHP, podwykonawcy, pracownicy działający na maszynach przed ich zabezpieczeniem – praktyka, odpowiedzialność, szkolenie, zarządzanie, rozwiązania prawne i organizacyjne

·         wyzwania ważne przy sprowadzaniu maszyn z zagranicy

·         dodatkowe korzyści wynikające ze zmiany layoutu/relokacji – dobre i złe „efekty uboczne” i jak sobie z nimi radzić

·         dokumentacja, audyty, przeglądy

·         monitoring efektów

Więcej informacji o projekcie na stronie: http://movida.com.pl/node/1699


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij