Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży materiałów sypkich w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej - 2-3 października 2019 r.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
02.10.2019
Data zakończenia:
03.10.2019
Strona www:
http://symas.kr...

Ponad 200 Wystawców, 2 hale wystawiennicze, strefy tematyczne, innowacje, eksperckie seminaria workShops oraz liczne konferencje to powody, dla których warto pojawić się na Targach SyMas. 11-ta edycja Targów z pewnością zaskoczy Zwiedzających i Wystawców ogromną porcją wiedzy, innowacji oraz atrakcji.

Każdego roku w stolicy Małopolski swoją ofertę prezentują czołowe firmy z kraju i zagranicy. Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem ekspertów budzi ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przede wszystkim kadry technicznej z zakładów przemysłowych, w których wykorzystuje się technologie przetwarzania materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Udział w Targach SyMas to doskonała okazja do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania kontaktów biznesowych, czy promowania produktów i usług. Podczas wydarzenia specjaliści wymieniają się wiedzą i doświadczeniami, co bez wątpienia stanowi wartość dodaną imprezy. Każdego roku Targi odbywają się jesienią – w okresie, który najbardziej sprzyja planowaniu przyszłorocznych inwestycji i planów zakupowych, a klienci dokonują ostatnich porównań przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Technologie przetwarzania materiałów sypkich są ważną częścią procesów produkcyjnych przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, energetycznego i metalowego oraz branż: logistycznej, rolniczej, budowlanej i górniczej.

Równolegle z Targami SyMas odbędą się także 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance.

Jesień 2019 roku bez wątpienia odbędzie się pod hasłem innowacyjnego przemysłu. Zapraszamy na wydarzenie 2-3 października 2019 r. do EXPO Kraków.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij