Kolejna Edycja Taropaku odbędzie się w dniach 30 września – 3 października 2019.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
30.09.2019
Data zakończenia:
03.10.2019
Strona www:
https://www.tar...

Kolejna Edycja Taropaku odbędzie się w dniach 30 września – 3 października 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańkich w 6 nowoczesnych przestronnych pawilonach, na przestrzeni 25 tys. metrów kwadratowych.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem. To właśnie na tu spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy. 32 edycja targów będzie obejmować wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Zostaną rozwinięte nowe obszary tematyczne dotyczące opakowań dla e-commerce jak i opakowań jako wyzwań przyszłości. Działający podczas TAROPAKU program HOSTED BUYERS dla zwiedzających umożliwia międzynarodowe kontraktacje.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij