Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS odbędą się 25-27 września 2019 roku.

Lokalizacja:
Nadarzyn
Data rozpoczęcia:
25.09.2019
Data zakończenia:
27.09.2019
Strona www:
https://warsawe...

W dniach 25-27.9.2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury  BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS. Jest to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem przemysłowym.

BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS  – targi dedykowane w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w trendach i zmianach zachodzących na rynku budowlanym i nawiązać relacje B2B.

Ogromnym atutem targów jest ich lokalizacja na przedmieściach stolicy – Warszawa i jej okolice są jednym z  największych rynków budowy obiektów wielko kubaturowych w Europie Środkowej. W szybkim tempie rozwija się tu również budownictwo mieszkaniowe, cały czas rozwija się infrastruktura. Duże znaczenie ma też fakt, że większość największych firm działających na szeroko rozumianym rynku budowlanym właśnie tutaj ma swoje centrale.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij