W dniach 2-4 października w siedzibie firmy Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. odbyły się Dni Otwarte.

W dniach 2-4 października w siedzibie firmy Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. odbyły się Dni Otwarte. Ich celem było przybliżenie odwiedzającym zagadnień związanych z działalnością firmy – technologiami formowania metali.

Na uczestników wydarzenia czekało ponad dwadzieścia gotowych do pracy maszyn do obróbki rur, profili, drutu i blach. Oprócz okazji do zapoznania się z zaletami prezentowanych urządzeń, odwiedzający mieli również możliwość przeprowadzenia ich testów pod okiem specjalistów z działu technicznego firmy. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że będzie stałym elementem w kalendarzu imprez branżowych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij