Ruszyła rejestracja do kolejnej edycji Warsaw Industry Week - Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemyslowych odbywających sie 06 – 08.11.2018 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Warsaw Industry Week to międzynarodowa wystawa prezentująca rozwiązania od inżynierii mechanicznej po rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0. Zwiedzający będą mogli  poznać nowości i rozwiązania na kilkunastu dedykowanych salonach tematycznych:
Strefie Obróbki Metali; Narzędzi; Robotyki i Automatyki; Lakiernictwa Przemysłowego; Druku 3D i wielu innych.

Główny zakres tematyczny na Strefie Obróbki Metali podczas Warsaw Industry Week to:

- Obrabiarki
- Wycinarki Laserowe
- Maszyny do obróbki plastycznej
- Walcownictwo
- Prasy hydrauliczne
- Prasy krawędziowe
- Urządzenia pomiarowe i kontrolne
- Narzędzia
- Roboty przemysłowe
- Oprogramowanie wspierające procesy obróbki
- Inne specjalistyczne maszyny i urządzenia

Obróbka skrawaniem to dziś jedna z kluczowych technologii produkcji dla wielu branż.
Wyzwaniem dla dzisiejszych przedsiębiorców z są rosnące wymagania Klientów przy malejących zasobach kadrowych. Odpowiedzią na współczesne bolączki branży produkcyjnej jest idea Przemysłu 4.0, której poświęcony jest program merytoryczny targów.
Większa efektywnośc i łączność maszyn to pierwszy krok w kierunku "fabryki przyszłości". Połączony proces produkcyjny umożliwiający centrane monitorowanie, analizę i kontrolę oraz planowanie konserwacji i napraw pozwala na uniknięcie strat w wydajności. Zapraszamy do poznania aktualnych rozwiązań w sektorze przemyslowym i produkcyjnym!

Już teraz życzymy Wam owocnych spotkań podczas WIW 2018.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij