Wycinarki laserowe Bodor umacniają swoją pozycję pośród innych europejskich producentów maszyn do cięcia metalu technologią fiber.

Firma Centrum Maszyn CNC zakończyła kolejne  instalacje wycinarek tego producenta. Jako wyłączny partner BODORA na polskim rynku sopocka spółka może pochwalić się kilkunastoma sprzedanymi maszynami zarówno do cięcia rur i profili jak i standardowych wycinarek do blach.

Centrum Maszyn CNC zakończyło instalacje modeli SA (laser do blach z automatycznym systemem załadowczo odbiorczym) oraz T230A ( laser do rur i profili z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem) Modele te są najbardziej zaawansowanymi laserami BODORA. Dwie inne maszyny czyli standardowy laser do blach model P oraz wycinarka laserowa T230 do rur i profili trafiły do firm Enwar  oraz Jurczak CNC.

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Swoją ofertę kierują  dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Swoim kontrahentom pomagają oraz doradzają w rozwiązywaniu  problemów związanych ze sprawnym i bezpiecznym funkcjonowaniem zakładu. W wyniku współpracy z wieloma międzynarodowymi przedsiębiorstwami Enwar zdobył bogate doświadczenie, dzięki czemu świadczone przez nich usługi są na najwyższym  poziomie. Dzięki wycinarce do rur i profili Bodor T230 znacznie wzrośnie wydajność i jakość usług i produkcji opartej na konstrukcjach z rur i profili. Maszyna umożliwia wycinanie otworów oraz cięcie profili o średnicy do 230 mm i długości 6500mm.

Firma CNC Jurczak dysponuje nowoczesnym, stale wzbogacanym, parkiem maszynowym. Oferujemy usługi z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych. W skład  parku maszynowego wchodzą tokarki, frezarki, szlifierki (do wałków, otworów, płaszczyzn), ostrzałki, elektro drążarki, wiertarki (stołowe, kadłubowe, promieniowe), gilotyny, krawędziarki, spawarki, zgrzewarki, prasy (mimośrodowe, hydrauliczne) oraz przecinarki taśmowe. Brakującym ogniwem w usługach firmy była wycinarka laserowa. Dzięki zainstalowanej maszynie CNC Jurczak będzie w stanie zagwarantować swoim Klientom pełen wachlarz usług. Model P3015 o mocy 2 kW umożliwia jakościowe cięcie stali do 16 milimetrów.

Na ostatni kwartał tego roku Centrum Maszyn CNC ma zaplanowanych kilka kolejnych instalacji w tym uruchomienia najnowszych wersji wycinarek BODORA z serii P i T z systemem automatycznej wymiany i czyszczenia dysz, nową ulepszoną głowica z systemem Autofocus  i mocami źródeł od 1 do 6kW.
Również jeszcze w tym roku spółka z Sopotu zorganizuje pokazy najnowszych rozwiązań chińskiego producenta w swoim salonie pokazowym w Redzie o czym na pewno będzie informować na branżowych portalach internetowych oraz za pośrednictwem newslettera.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij