Inwestycje w nowe rozwiązania cyfrowe stają się coraz ważniejsze dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Tegoroczne 25. Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach odbędą się w dniach 23–26 października 2018 r. w niemieckim Hanowerze. W wiodących na świecie targach technologii obróbki blach udział weźmie 1500 wystawców z 39 krajów. W tym roku pokazy są inspirowane głównie takimi tematami jak cyfryzacja i Przemysł 4.0. Internetowa zapowiedź pokazów, która została niedawno opublikowana, dostarcza informacji na temat nowych produktów i innowacji technologicznych, jakie zostaną zaprezentowane na targach w październiku.
Na największych na świecie targach poświęconych sektorowi obróbki blach swoje stoiska zarezerwowało już 1500 wystawców z 39 krajów. EuroBLECH 2018 to pokazy odbywające się na powierzchni użytkowej netto wynoszącej ponad 89 000 metrów kwadratowych, co stanowi obszar większy o mniej więcej 2% w porównaniu do poprzedniego roku. Najważniejsi wystawcy pochodzą z Niemiec, Włoch, Chin, Turcji, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii, Danii i Stanów Zjednoczonych.

Główne tematy podczas tegorocznej 25. edycji targów EuroBLECH to Przemysł 4.0, big data i cyfryzacja. Są to koncepcje niosące ogromny potencjał zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw. Te nowe podejścia do biznesu oferują korzyści pod względem uproszczenia procesów, a także poprawy produktywności i wydajności. „Podczas gdy jeszcze kilka lat temu aplikacja pozwalająca na kontrolę serwisową maszyn lub interakcję z maszynami i robotami w całym procesie produkcyjnym była wizją przyszłości, dziś takie rozwiązania stanowią rzeczywistość w branży obróbki blach. Obecnie w tym obszarze nie tylko umacniają się duże przedsiębiorstwa, ale również małe i średnie firmy odkryły jego potencjał. Ich rozmiar zazwyczaj pozwala na elastyczne i szybkie reakcje na zmiany, dlatego zajmują dobrą pozycję pod kątem wykorzystania cyfryzacji dla własnej korzyści” – mówi Evelyn Warwick, dyrektor wystawy EuroBLECH w imieniu organizatora Mack Brooks Exhibitions. „Podczas EuroBLECH 2018, największych na świecie targów z zakresu obróbki blach, odwiedzający mogą spodziewać się najbardziej kompleksowego zakresu technologii pod względem cyfryzacji przemysłowej w branży obróbki blach. Swoje stoiska będzie prezentować 1500 firm, począwszy od dużych korporacji, po małe, innowacyjne start-upy” – kontynuuje Evelyn Warwick.

Zapowiedź targów dostępna jest teraz na stronie www.euroblech.com

Obszerna internetowa zapowiedź targów, zawierająca szczegółowe informacje na temat wielu wystawców i ich produktów, jest już dostępna. W ramach przygotowań do wizyty na targach użytkownicy będą mogli wyszukiwać wystawców według kategorii produktów lub numeru hali i dzięki temu wybrać to, co jest dla nich najważniejsze podczas tegorocznych pokazów. W ten sposób odwiedzający mogą wyszukiwać profile wystawców, włączając w to produkty i usługi prezentowane podczas EuroBLECH 2018, oraz tworzyć swoją spersonalizowaną wersję zapowiedzi targów.

Informacje dla odwiedzających

Planner pokazów i aplikacja EuroBLECH
Nowy planner pokazów jest dostępny na stronie EuroBLECH www.euroblech.com i obok darmowego przeszukiwania tekstu oferuje opcję wyboru kategorii produktów oraz sortuje listę wystawców według kraju albo hali. Nową aplikację EuroBLECH na urządzenia z systemem Android oraz iPhone można pobrać za pośrednictwem App Store. Obejmuje ona interaktywną mapę obszaru i funkcję wyszukiwania wystawców oraz planowania wizyty podczas pokazów, a także inne przydatne funkcje dla osób odwiedzających targi EuroBLECH.

Miejsce i godziny otwarcia
Targi EuroBLECH 2018 odbędą się na terenach wystawowych w niemieckim Hanowerze w halach nr: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 i 27. Dostępne wejścia: West 1, West 2, Nord 1, Ost 3 i Süd 1. Wystawa odbędzie się w dniach od wtorku 23 października do piątku 26 października 2018 r., w godzinach od 9:00 do 18:00.

Przedsprzedaż biletów
Bilety na EuroBLECH 2018 są teraz dostępne w niższej cenie – do kupienia za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Bilety będzie można również nabyć na miejscu w czasie trwania targów. Cena biletu na jeden dzień targów w przedsprzedaży w sklepie internetowym wynosi 32 EUR, natomiast cena biletu na miejscu – 42 EUR. Cena karnetu 5-dniowego to koszt 52 EUR za pośrednictwem sklepu i 62 EUR w przypadku zakupu na miejscu.

Szczegółowe informacje dla odwiedzających dostępne są na stronie internetowej EuroBLECH:
www.euroblech.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij