W artykule opisano cztery podstawowe aspekty (środowisko eksploatacji, wykończenie powierzchni, zastosowane metody przetwarzania powierzchni oraz wymogi konserwacji).

Pomimo wysokiej odporności korozyjnej stale nierdzewne w licznych aplikacjach ulegają korozji powierzchniowej. Efekty takiej lekkiej korozji powierzchni można najczęściej obserwować w aplikacjach architektonicznych, gdzie środowisko pracy nie należy do bardzo agresywnych (np. środowisko miejskie). W innych aplikacjach – przemysłu
spożywczego, chemicznego itp., gdzie stal nierdzewna pracuje w bezpośrednim kontakcie z mediami płynnymi (często z wodą o niskim stężeniu chlorków), drobne ogniska korozji mogą doprowadzić do perforacji elementów nawet po niedługim czasie eksploatacji.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij