Kolejny rok z rzędu polski producent urządzeń TARRA (urządzenia do mycia, odtłuszczania i przygotowania powierzchni), firma GT85 Polska będzie prezentowała swoje rozwiązania na imprezach targowych w Polsce i za granicą.

Na zbliżające się targi AMB w Stuttgarcie firma przygotowała urządzenie z flagowej serii Compact (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017) model 100.

Urządzenie TARRA Compact 100 dostępne będzie dla zwiedzających na stoisku nr E51 w hali nr 8. Stoisko będzie także okazją do poznania rozwiązań partnera GT85 na rynek niemiecki - firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

TARRA Compact 100 to urządzenie  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia, a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków. Zalety urządzenia Compact 100 to przede wszystkim:
•    Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.
•    Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej (Nowość 2018).
•    Dwa pojemne zbiorniki na ciecz - rzadsza wymiana kąpieli płuczącej
•    Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.
•    System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.
•    Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.
•    Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED - łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne. Więcej o serii urządzeń myjących TARRA Compact: https://www.gt85.com.pl/oferta

AMB – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali – organizowane w Stuttgarcie w dniach od 18. do 22.09.2018, oferują rozwiązania techniczne i technologie umożliwiające nowoczesną produkcję. Na 120 000 m2 powierzchni wystawienniczej blisko 1500 wystawców – w tym wielu liderów rynku światowego i technologii – zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, aktualne produkty i trendy branżowe. Tym samym AMB utrzymuje swoją czołową pozycję wśród targów dedykowanych tej branży i znajduje się w pierwszej piątce na świecie.

Przydatne informacje:
Międzynarodowe Targi Obróbki Metali | AMB

Data targów:
Start: 18/09/2018 godzina 09:00;
Koniec: 22/09/2018 do godziny 16:00;

Adres:
Messe Stuttgart
Flughafenstraße/Flughafen/Leinfelden-Echterdingen
70629 Stuttgart
Niemcy

Targi AMB: www.amb-messe.de
EVT Verfahrenstechnik GmbH: www.evt-gmbh.de
GT85 Polska: www.gt85.com.pl
Roklin: www.roklin.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij