Lubelski producent urządzeń do mycia i odtłuszczania części w produkcji marki TARRA oraz preparatów do przygotowania powierzchni ROKLIN, firma GT85 Polska Sp. z o.o., poinformowała o rozpoczętej rozbudowie zakładu produkcji urządzeń.

Rozbudowa budynku przy ul. Braci Krausse 6 to kolejny etap inwestycji w Lubelskiej Strefie Ekonomicznej, a nowy budynek to rozbudowa biurowej części fabryki Lubelskiego producenta.

Docelowo powstanie 857 m2 powierzchni biurowych, gdzie zlokalizowane będą biura konstruktorskie, dział serwisu urządzeń czy dział automatyki i technologii. W nowopowstałym budynku znajda się także sale konferencyjne.
Wartość inwestycji inwestor określił na 5,5 mln PLN. zakończenie inwestycji planowane jest na Czerwiec 2019 roku. Oprócz relokacji istniejących działów firma deklaruje stworzenie co najmniej 20 nowych miejsc pracy dla kadry technicznej.

GT85 Polska jest laureatem Złotego Medalu targów ITM, Złotego Medalu targów TOOLEX oraz Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Lublin w kategorii Innowacyjność. Firma jest właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem próżni, technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Innowacyjne przedsiębiorstwo z Lublina zwyciężyło też w ostatniej edycji rankingu „Diamenty Forbesa” w Województwie Lubelskim.

Więcej o firmie:

http://www.gt85.com.pl/

http://www.roklin.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij