Firma Yamazaki Mazak zaprasza do Centrum Technologicznego w Katowicach na pierwszy tej jesieni DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w środę 5 września w godzinach 9:30- 15:30.

Tematem przewodnim tego dnia będzie seria maszyn INTEGREX oraz koncepcja iSmart Factory wspierająca ideę Przemysłu 4.0 

Modele serii INTEGREX umożliwiają wykonanie całego procesu obróbki od półfabrykatu do wykończonego detalu  - bez przezbrajania maszyny dzięki zastosowaniu koncepcji Done-In-One.
W połączeniu z technologią sterowania Smooth modele INTEGREX dają gwarancję zastosowania najnowszych technologii oraz jakości Mazak.

Podczas jesiennego dnia otwartego zaprezentujemy obróbkę na modelu INTEGREX i-200S, a nasi specjaliści będą służyli swoją pomocą i doradztwem przy wyborze najlepszych dla Państwa rozwiązań.                                                                                                                                                                                                                                      

Zarejestruj się już dziś aby dowiedzieć się więcej na temat najlepszych rozwiązań dla Twojej produkcji.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij