Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej 15 konferencji naukowo-technologicznej Metale Lekkie 2018 – Nowe Wyzwania dla Przemysłu Metali Lekkich.

15. Konferencja Naukowo-Techniczna Metale Lekkie organizowanej przez Instytut Metali Nieżelaznych Oddział Metali Lekkich w Skawinie odbędzie się w dniach 17-19.10.2018 w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach k/Wadowic.

Chcielibyśmy aby w ramach konferencji zostały przedstawione aktualne kierunki badań w obszarze metali lekkich oraz przybliżone nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne do zastosowania w praktyce przemysłowej.

Konferencja będzie z jednej strony okazją do zaprezentowania najnowszego dorobku polskich jednostek naukowych, a z drugiej strony umożliwi nawiązanie współpracy partnerskiej pomiędzy nauka a przemysłem.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij