W ostatnich dniach firma GT85 Polska, producent urządzeń do mycia i odtłuszczania części TARRA oraz chemii przemysłowej ROKLIN została przyjęta to grona członków Polskiej Izby Motoryzacji (PIM).

Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.

Współpraca pomiędzy GT85 Polska, a PIM rozpoczęła się kilka lat wstecz od partnerstwa firmy GT85 Polska w corocznych konferencjach branży motoryzacyjnej AutoEvent, której PIM jest głównym organizatorem.
Członkostwo w Polskiej Izbie Motoryzacji jest doskonałym potwierdzeniem standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza do przedsiębiorstwom produkcyjnym branży automotive w Polsce.

GT85 Polska to polski producent urządzeń TARRA oraz chemii do mycia, odtłuszczania i przygotowania powierzchni części w produkcji marki ROKLIN.

Od 1999 roku GT85 Polska wspomaga przedsiębiorstwa produkcyjne funkcjonujące w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, elektrotechnicznym, wydobywczym, energetycznym i innych. Produkowane przez firmę maszyny z serii TARRA Compact, TARRA Smart, TARRA Ultra i TARRA Expert zapewniają najwyższą efektywność mycia przemysłowego.

Maszyny myjące TARRA usuwają zanieczyszczenia takie jak tłuszcze, smary, osady, czy też pozostałości po różnego rodzaju obróbce. Urządzenia z portfolio TARRA znajdują także zastosowanie przy przygotowaniu powierzchni przed procesami malowania.

Jako jedyna polska firma GT85 Polska oferuje dobór kompletnych technologii mycia, odtłuszczania czy przygotowania powierzchni bazując wyłącznie na własnych produktach – preparatach ROKLIN oraz urządzeniach TARRA.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij