Beztrzpieniowe giętarki do rur włoskiego producenta MACKMA© to tegoroczna nowość w ofercie spółki Eurometal z Miszewka koło Gdańska.

Główną cechą wyróżniającą się od pozostałych producentów maszyn do obróbki rur jest gięcie w prawą i lewą stronę. Aby umożliwić najwyższy stopień powtarzalności zastosowano manualny zacisk rury sterowany pokrętłem z licznikiem. Prosty w obsłudze panel sterowniczy został wbudowany w korpus urządzenia i pozwala na zapisanie aż 99 programów. Konstrukcja maszyny umożliwia tworzenie złożonych gięć, które wymagają przejścia rury pod płytą roboczą. Zakres średnicy gięcia wynosi od 33,4 mm do 323,9mm. Dodatkowym walorem jest też modułowa budowa sworznia matrycy gnącej, która pozwala na instalację narzędzi innych firm. Wszystkie komponenty użyte do budowy giętarek pochodzą od włoskich wytwórców. Wielkim atutem jest również 2 letnia gwarancja producenta.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij