Rok 2018 ma dla polskiej spółki Hydro szczególne znaczenie. W styczniu firma oficjalnie zmieniła nazwę z Sapa Aluminium na Hydro Extrusion Poland, zaś w kwietniu i maju celebrowała 25-lecie swojej działalności

Uroczysta Gala Jubileuszowa przyciągnęła wielu znakomitych Gości – wśród nich kluczowych partnerów biznesowych marki, reprezentantów władz centralnych Grupy Norsk Hydro, a także przedstawicieli jednostek z Europy Centralnej.

Uroczystość poprowadził znany z wyjątkowego poczucia humoru Marcin Prokop, a ze strony Hydro - Katarzyna Piekarska, Dyrektor Sprzedaży oraz Piotr Wieliński, Prezes Zarządu, którzy przedstawili pokrótce misję marki, a także historię i dorobek jej zakładów produkcyjnych oraz plany na najbliższe lata.
- Choć nasza marka przeszła wiele zmian, a nasze zakłady niezwykle się rozwinęły, w dalszym ciągu będziemy udoskonalać swoje działania, w celu utrzymania wysokiej pozycji na rynku - zapewnił zebranych Piotr Wieliński, zapowiadając inwestycje w rozwój kadry i technologii, w tym modernizację zaplecza produkcyjnego.

Konsolidacja marek Hydro i Sapa, do której doszło w ubiegłym roku, zapewniła firmie nowe możliwości rozwoju oraz implementowania innowacji, prowadzących do umocnienia się marki na pozycji lidera w branży aluminium.
- Naturalną konsekwencją tych zmian staną się zmiany wizerunkowe, mające nastąpić jesienią tego roku – ogłosiła Katarzyna Piekarska. - Wówczas wdrożona zostanie nowa identyfikacja wizualna, ukazująca założenia komunikacyjne i główne wartości naszej marki.

Część oficjalną Gali Jubileuszowej wieńczyły podziękowania za lata owocnej współpracy i wyróżnienia dla zaproszonych Gości, a także życzenia i gratulacje składane na ręce Zarządu firmy. W programie uroczystości znalazł się także koncert zespołu „Zakopower” i show malowania piaskiem Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni jednej z edycji programu „Mam Talent”. 

Kwietniowa Gala to nie jedyne wydarzenie, podczas którego świętowano jubileusz marki – z początkiem maja zorganizowano bowiem rocznicowy piknik z udziałem Marka Sierockiego i Kamila Bednarka, dedykowany pracownikom firmy. Obecnie w zakładach Hydro Extrusion Poland zatrudnionych jest ponad 1800 osób, zajmujących się wyciskaniem profili aluminiowych, obróbką powierzchniową i mechaniczną oraz kompletowaniem pełnych dostaw elementów.

Co zmieniła w Państwa firmie zmiana własnościowa i jakie przyniosło to skutki dla Waszych klientów i kooperantów?
Przejęcie spółki daje nam sposobność czerpania z zasobów wiedzy i technologii Grupy Hydro, przez co jeszcze dokładniej będziemy mogli dostosowywać naszą ofertę do potrzeb klientów. Oznacza to, że staliśmy się zintegrowanym, kompleksowym dostawcą rozwiązań aluminiowych, dysponującym łańcuchem wartości w zakresie boksytów, tlenku glinu, wytwarzania energii do produkcji pierwotnego aluminium, produkcji wyrobów walcowanych, wyciskanych oraz recyklingu. Bardzo ważną rzeczą, która pozostanie bez zmian, jest współpraca z naszymi partnerami na każdym etapie produkcji, tak aby końcowy produkt spełniał wszelkie wymogi techniczne i funkcjonalne. Chcemy także przełożyć ponad stuletnie doświadczenie Hydro na wzmacnianie pozycji partnerów na rynku oraz wspierania lokalnych społeczności.

Źródło: Inpluspr.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij