Firma SECO/WARWICK zaprasza na XXI Seminarium Szkoleniowe, które odbędzie się 12-14.09 br. w Poznaniu.

XXI Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK w tym roku zyskuje nowy tytuł ”Obróbka Cieplna 4.0” . Jednak niezmiennie spotykamy się w wrześniu. I tak w dniach 12-14.09.2018r w sercu wielkopolski  spotkają się  interesujący goście, praktycy inżynierowie, naukowcy i  eksperci branżowi.

Trzydniowe wydarzenie obejmie wykłady ujęte w 3 bloki tematyczne: technologie hybrydowe, optymalizacja i transparentność procesów oraz inteligentne narzędzia procesowe. Jednym słowem Industry 4.0 w obróbce cieplnej omawiane podczas pełnych dwóch dni seminaryjnych.

Cieszący się w ubiegłym roku ogromnym powodzeniem Open Day, staje się w integralną częścią tego wydarzenia, stąd seminarium ma teraz konwencję trzydniowego spotkania, podczas którego nie zabraknie także i części rozrywkowej.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij