Organizowana przez Instytut Spawalnictwa konferencja odbędzie się w dniach od 16 do 18 października 2018 roku równocześnie z Międzynarodowymi Targami Spawalniczymi ExpoWELDING 2018 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Międzynarodowa Konferencja wraz z targami spawalniczymi jest najważniejszym wydarzeniem w branży spawalniczej tego roku w Polsce, a jej gościem honorowym będzie Pan Chris Eady, Prezydent Europejskiej Federacji Spawalniczej. W trzydniowym spotkaniu wezmą udział specjaliści, naukowcy i praktycy w dziedzinie spawalnictwa i technologii pokrewnych.

Podczas konferencji wygłoszonych zostanie 25 referatów, w tym 10 zagranicznych, poświęconych zarówno spawaniu nowoczesnych materiałów, zaawansowanym technologiom łączenia materiałów i wykrywaniu niezgodności spawalniczych, a także ochronie środowiska pracy. W dniu 17.10.2018, w ramach konferencji, odbędzie się sesja tematyczna "Łańcuch dostawców konstrukcji spawanych i usług NDT w budowie pierwszej polskiej elektrowni jądrowej".

Konferencja, wzbogacona o sesję tematyczną, jest okazją do pozyskania nowej wiedzy oraz umożliwia spotkanie specjalistów z branży i wymianę doświadczeń. Uczestnicy konferencji będą mogli codziennie odwiedzać stoiska wystawców targów ExpoWELDING.

Zgłoszenie na konferencję są przyjmowane do 21 września 2018 r. przez:

Komitet Organizacyjny

60. Konferencji Spawalniczej

Instytut Spawalnictwa

ul. Bł. Czesława 16-18

44-100 GLIWICE

tel.: 32 231-00-11, w. 222, 395

fax: 32 231-46-52, 32 331-61-05

e-mail: market@is.gliwice.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij