Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy istotne zmiany w specyfikacji maszyny. Wraz z najnowszym modelem zmieniły się parametry maszyn z serii T230.

Nowe lasery dedykowane są do cięcia rur i profili w zakresie od 18mm do 230 mm i długości do 6500mm. Głowicę z autofokusem wprowadziliśmy do podstawowej oferty bez dodatkowej dopłaty.

W tej chwili mamy w produkcji kolejne 4 urządzenia z tej serii o mocy 1 i 2 kW. Będą one dostępne w ciągu 2 miesięcy. Przygotowaliśmy na nie specjalną ofertę cenową:

1. Laser T230 1kW - w specjalnej cenie 105.000 Euro Netto

2. Laser T230 2kW - w specjalnej cenie 145.000 Euro Netto

W cenę wliczony jest transport maszyny, szkolenie operatora oraz programisty, licencja oprogramowania Solidworks do tworzenia rysunków, instalacja urządzenia oraz 3 letni okres gwarancyjny.

Jeśli szukają Państwo efektywniejszego, tańszego  i szybszego sposobu na dziurowanie (wiercenie, frezowanie) i cięcia rur oraz profili nasza oferta na pewno sprosta niniejszym oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij