Przekonaj się o niedoścignionej jakości drukarek 3D STRATASYS F123. Skorzystaj z możliwości wypożyczenia drukarki 3D Stratasys F270 do przeprowadzenia testów w siedzibie swojej firmy.

Odkryj różnicę pomiędzy drukarkami 3D Stratasys a konkurencyjnymi urządzeniami!

Dlaczego warto skorzystać z Programu Testów Stratasys F270?

Wdrożenie drukarki 3D klasy przemysłowej to dla wielu firm spora inwestycja, która wymaga przemyślanych decyzji zakupowych. Warto jednak wiedzieć, że możliwości addytywnego wytwarzania przyczyniają się do optymalizacji kosztów, co w dłuższej perspektywie oznacza pewny zwrot z inwestycji. W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw powstał Program Testów Stratasys F270, dzięki któremu każda firma może wypożyczyć drukarkę 3D, zainstalować w siedzibie i wytwarzać przyrostowo bez większych zobowiązań.

Program testów obejmuje:

  • Dostawę, instalację i uruchomienie drukarki 3D STRATASYS F270 w siedzibie Klienta.
  • Szkolenie z obsługi drukarki 3D i oprogramowania prowadzone przez inżyniera aplikacyjnego w miejscu dostawy.
  • Pełne wyposażenie drukarki 3D obejmujące: myjkę cyrkulacyjną do usuwania materiału podporowego oraz materiały eksploatacyjne i akcesoria.
  • Odbiór drukarki 3D po zakończonych testach.

Specyfikacja przemysłowej drukarki 3D Stratasys F270

Przemysłowe drukarki 3D z serii Stratasys 123 to modele: F170, F270, F370. W serii zastosowano rozwiązania druku 3D wykorzystywane w produkcyjnych systemach Stratasys. Jakość i powtarzalność druku spełnia normy ISO. Stałą temperaturę w podgrzewanej komorze roboczej zapewniają drzwi z podwójną szybą. Drukarki 3D F123 znajdują zastosowanie w prototypowaniu oraz w produkcji niskoseryjnej.

Stratasys F270 drukuje w technologii FDM. Przestrzeń robocza urządzenia wynosi: 305 x 254 x 305 mm. Użytkowni może wybrać wysokość warstwy druku w zależności od potrzeb: 330 μm, 254 μm, 178 μm, 127 μm. Drukarka 3D obsługuje materiały: ABS, ASA, PLA.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij